O nás

O nás

Naše kvalita a tradice obohacují naše zákazníky již několik let. Staňte se jedním z nich!

Naše kvalita a tradice obohacují naše zákazníky již několik let. Staňte se jedním z nich!

Základní informace

Naše firma je tu pro naše zákazníky již od roku 1990. Vedoucí firmy jsou manželé Pavel a Irena Počarovští. Specializujeme se především na opravy a úpravy oděvů, na výměnu zipů a čistírnu všeho druhu oděvů a to od kožených bund, motorkářských oblečení až po plesové šaty a mnoho dalšího. 

V okolí jihomoravského kraje máme přes 70 sběrných míst, kam si zákazník může nechat své oblečení opravit. Sběrná místa se objevují především v Brně, ale také ve Znojmě, Mikulově, Moravském Krumlově a Pohořelicích.

Spolupráce se známými značkami

Mimo naše zaměření se specializujeme i na spolupráci s mnoha známými značkami. Blízkou spolupráci máme se značkami jako Hervis, Gant nebo Diesel, pro které děláme servis a opravy. Naše pole působnosti je zastoupeno i v rámci servisu montérek, kde spolupracujeme s firmami jako Rohlík, Mico nebo Královopolská.

Dlouholetá praxe profesionálů

Na kvalitě našich služeb nám záleží od samotného založení. Momentálně zaměstnáváme přes 10 českých pánských a dámských krejčí s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Žádní řadoví nebo agenturní zaměstnanci, pouze zlaté české ručičky.

Na práci používáme specializované průmyslové stroje a moderní techniky, abychom opravovaným oděvům co nejvíce zachovali estetiku a kvalitu.

Rok založení
Zakázek ročně
Poboček v jihomoravském kraji

Vedoucí firmy

vedouci1-2

Irena Počarovská

Vedoucí firmy

vedouci2-4

Pavel Počarovský

Vedoucí firmy

ŠICÍ DÍLNA MIROSLAV

Opravy, úpravy a čistírna oděvů.